•  

  Věříme v sílu jednoduchosti. Proto řešíme vaše technická úskalí srozumitelně, transparetně a nabízíme vysoce efektivní řešení. Nenechte si uniknout náš stěžejní projekt bizZiapp

   

  Maximální péče a srozumitelnost.

  To je Temify.

   

 • Usnadněte si život.

  Temify je osvědčený partner stovek firemních klientů. Společnost vznikla sloučením předních dodavatelů v oblasti telekomunikace a IT. Zároveň se věnujeme softwarovému vývoji na zakázku včetně dodávání IT specialistů do firem. Účelem je uvedení nových produktů na trh, sjednocení brandu a umožnění další expanze. Zakladatelé jsou zkušení profesionálnové, kteří udávají směr společnosti. Celá skupina má obrat převyšující 120 mil. Kč a stabilní a stále se rozrůstající portfolio klientů.

 • NÁŠ PŘÍBĚH

  Snaha dosáhnout toho nejlepšího

  Příběh Temify začal už před dlouhou dobou. V určitém momentu jsme si začali uvědomovat, jak významný je v našich životech svět počítačů a IT. O tomto světě ale většina uživatelů mnoho neví, a tak se ho svým způsobem bojí. Dále také nemůžeme vystát nerozumět něčemu, co denně používáme a na čem z většiny závisí náš další vývoj. Velmi často totiž získání nové zakázky závisí na takových maličkostech, jako je úspěšné odeslání emailu.

   

  Ač jsme v té době sami byli v oblasti IT amatéry, byli jsme silně motivováni se v ní vzdělávat. Během několika měsíců se tak IT stalo naším koníčkem. A co bylo na tom všem nejzajímavější? Zjistili jsme, že to vlastně nemusí být nic tak složitého, nesrozumitelného a spletitého, jak se zpočátku mohlo zdát. Ve skutečnosti je totiž IT hlavně logické, intuitivní a především zábavné!

   

  Je nám ale samozřejmě jasné, že všem se tato oblast tolik zábavná nezdá. Navzdory tomu se ale domníváme, že každý, kdo chce IT lépe porozumět, může plně pochopit jeho základní principy. A v první řadě každý má plné právo požádat o co nejsrozumitelnější osvětlení takovéto problematiky.

   

  Proto jsme začali s Temify: abychom uživatelům ve firmách pomohli lépe porozumět IT a konečně jej vnímat jako skutečně podpůrný element jejich byznysu. Máme velké štěstí v tom, že náš tým se skládá z nadšenců do IT, kteří toto téma vnímají stejně jako my. Jsme schopni spolu navzájem jednat individuálně, a tak problémy řešíme přesně s tím správným poměrem odbornosti, laicky netechnického vysvětlení a přátelského přístupu.

 • NAŠE VÝSLEDKY

  Čísla mluví za vše

  2 340 minut

  je denně strávený čas asistencí na telefonu pro naše klienty.

  50 nových projektů

  se dostane do zdárného konce díky aplikaci Project List

  790 emailů

  denně odešleme našim zákazníkům.

  260 hodin

  průměrně denně stráví klienti

  na telefonu

  8 400 km

  mesíčně nacestuje obchodní tým.

  4 784 odch. hovorů

  se denně průměrně uskuteční

  díky nám

 • BIZZIAPP

  Detailní přehled a řízení veškerých obchodních příležitostí od prvního kontaktu až po úspěšné uzavření obchodu je to, co dělá BizziApp zásadním partnerem pro maximální růst vašich týmů a tím i celé společnosti. Jednoduše a přitom maximálně efektivně.

 • SLUŽBY & PRODUKTY

  Jen prvotřídní materiál a služby

  Telekomunikační služby

  nejmodernější řešení pro váš byznys

  Potřebujete řešení pro prodejně orientovanou komunikaci, nebo rozsáhlou infrastrukturu vašeho call-centra? Nechte náš tým zkušených odborníků transparentně ušetřit čas i prostředky způsobem který oceníte! Pomoc a asistenci nabízíme 24/7!

  Vývoj software

  Náš software, váš úspěch

  Náš tým je připraven splnit veškeré Vaše požadavky v oblasti vývoje CRM řešení pro Váš byznys. Převezmeme vývoj Vašeho softwaru v jakémkoliv stádiu a přesně podle Vašich potřeb. Nebo prostě přejděte na jednu z námi vyvinutých aplikací. Ať už jde o řízení personálního kalendáře či sledování výsledků Vašeho prodeje, disponujeme přesně tím, co potřebujete!

  Kompletní ICT služby

  Začněte od základu

  Vyzkoušejte naše služby přechodem ke službě Google! Fandíte spíše Microsoftu? Zkuste tedy pracovat s Office 365. My se už postaráme o všechny zásadní úkony, provedeme vás celým procesem, a umožníme tak se plně soustředit na byznys.

 • TEMIFY CLOUD

  Vlastní business řešení online datového uložiště pro celou firmu, nebo její část, kterou si sami vyberete. Vše střeženo v nejmodernějším data centru ve Střední Evropě a s garancí uchování dat v České republice!

  SERVICE CALENDAR APP

  Nástroj pro řízení vašich techniků v terénu a organizace jejich práce. Zobrazení formou nekonečného kalendáře, možnost škálovat dle počtu techniků a časových úseků.

 • SILICON VALLEY

   

  Temify volí silné a stabilní partnery v oblasti IT a telekomunikace. Partnery, jejichž produkty jdou ruku v ruce s našimi hodnotami: jednoduché, uživatelsky přívětivé, ovšem také výkonné a s vysokou přidanou hodnotou pro klienta.

   

  Díky našim partnerským vztahům s Googlem a dalšími předními společnostmi jsme vždy dopředu informováni o top novinkách ve světě informačních a telekomunikačních technologií. Účastníme se také odborných konferencí a tréninkových soustředění přímo v Silicon Valley. Díky tomu jsme schopni našim klientům poskytovat ta nejlepší řešení, která jsou na trhu dostupná.

   

 • NAŠI KLIENTI

 • TÝM

  Přední linie našich IT dobrodruhů.

  Otakar Seďa

  Solution Manager

  Jan Kortus

  Solution Manager

  Martin Kárný

  Project Manager

  Kristýna Osúchová

  Project Manager

  Vítězslav Zach

  Solution Designer

  Adam Nešleha

  IT Talent Sourcer

  Jan Mašinda

  Account Manager

  Jiří Knesl

  Head of SW Development

  Filip Rybín

  Sales Development

  Daniel Škarda

  Senior SW Development

  David Lapeš

  SW Developer

  Peter Neupauer

  SW Developer

 • PRÁCE SNŮ?

  ZÁKAZNÍK / TÝM / TECHNOLOGIE / OBCHOD

  VÁŠEŇ / INOVACE / ZMĚNA / CHAOS / RYCHLOST

 • VY + MY

  = ÚSPĚCH !

  Máte-li jakýkoliv dotaz nebo poptáváte některé ze služeb, neváhejte nás

  kontaktovat. Zavolejte, napište nebo využijte následující formulář.

  office@temify.com

  +420 232 232 262